Природно-заповідний фонд Хмельницької області в розрізі територіальних громад

Національні природні парки

Назва Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Верхнє Побужжя2013108000Хмельницький районЛeтичівськa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийГуківськa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийГумeнeцькa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийЖвaнeцькa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийЗaкупнeнськa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийКам'янець-Пoдільська
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийКитaйгopoдськa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийОpининськa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийСлoбідськo-Кульчієвецька
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийСтapoушицькa
Подільські Товтри1996261316Кам'янець-ПодільськийЧeмepoвeцькa
Подільські Товтри1996261316Хмельницький районСaтaнівськa

Регіональні ландшафтні парки

Назва Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Мальованка199915660Шепетівський районМихaйлюцькa
Мальованка199915660Шепетівський районПoлoнськa
Мальованка199915660Шепетівський районПoнінківськa
Мальованка199915660Шепетівський районСудилківськa

Заповідні урочища

Назва Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Адамове займисько20007Шепетівський районШeпeтівськa
Березина1977407Хмельницький районЯpмoлинeцькa
Вільшана199826Шепетівський районНeтішинськa
Гайок199230Шепетівський районІзяслaвськa
Грабарка19828Хмельницький районЛeтичівськa
Запуск19936Хмельницький районГopoдoцькa
Козацький яр19948Хмельницький районГopoдoцькa
Козачки198228Хмельницький районЛeтичівськa
Корнаківський ліс1982125Хмельницький районСoлoбкoвeцькa
Круглик199390Шепетівський районПлужнeнськa
Липник199460Хмельницький районДepaжнянськa
Михайлівецьке1990253Хмельницький районЩибopівськa
Морозівське199310Хмельницький районМиpoлюбнeнськa
Радіснянське199438Хмельницький районЩибopівськa
Радошівське199361Шепетівський районІзяслaвськa
Скеля198923Хмельницький районГopoдoцькa

Заказники загальнодержавного значення

Назва Категорія Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
ГородоцькийБотанічний1983150Хмельницький районГopoдoцькa
ДовжоцькийБотанічний1996655Кам'янець-ПодільськийКам'янець-Пoдільська
Зарудка зеленаБотанічний1996244Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
КарабчіївськийБотанічний1996111Хмельницький районГopoдoцькa
Нижні ПатринціБотанічний199680Кам'янець-ПодільськийКитaйгopoдськa
Панівецька дачаБотанічний1974923Кам'янець-ПодільськийСлoбідськo-Кульчієвецька
Товтра ВербецькаБотанічний19969Кам'янець-ПодільськийГумeнeцькa
ЧапляБотанічний1989177Кам'янець-ПодільськийКитaйгopoдськa
БаштаГідрологічний1980250Хмельницький районМeджибізькa
Луг і КругликГідрологічний2002156Хмельницький районЛeтичівськa
МихельськийГідрологічний1996109Шепетівський районІзяслaвськa
МоломолинецівськийГідрологічний1980410Хмельницький районЛісoвoгpинівeцькa
МоначинськийГідрологічний1980206Хмельницький районВoлoчиськa
Велика і Мала БугаїхаЛандшафтний199666Кам'янець-ПодільськийЗaкупнeнськa
ІванковецькийЛандшафтний19831015Хмельницький районСaтaнівськa
ІвахновецькийЛандшафтний1981155Кам'янець-ПодільськийЗaкупнeнськa
Кармалюкова гораЛандшафтний1974765Кам'янець-ПодільськийГумeнeцькa
КняжпільськийЛандшафтний1983821Кам'янець-ПодільськийСлoбідськo-Кульчієвецька
КошарнинськийЛандшафтний1981120Хмельницький районГopoдoцькa
СокілЛандшафтний198956Кам'янець-ПодільськийГумeнeцькa
Урочище Совий ярЛандшафтний1978827Кам'янець-ПодільськийСтapoушицькa
ЦиківськийЛандшафтний1981290Кам'янець-ПодільськийЧeмepoвeцькa
СатанівськийЛісовий19741778Хмельницький районСaтaнівськa

Пам'ятки природи загальнодержавного значення

Назва Категорія Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Товтра СамовитаБотанічна197515Кам'янець-ПодільськийЧeмepoвeцькa
Китайгородське відслоненняГеологічна198460Кам'янець-ПодільськийКитaйгopoдськa
Печера АтлантидаГеологічна197510Кам'янець-ПодільськийЖвaнeцькa
Смотрицький каньйонГеологічна198480Кам'янець-ПодільськийКам'янець-Пoдільська
Смотрицький каньйонГеологічна198480Кам'янець-ПодільськийСлoбідськo-Кульчієвецька
Озеро СвятеГідрологічна19968Шепетівський районІзяслaвськa

Парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення

Назва Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Антонінський196014Хмельницький районАнтонінська
Великоновоселицький196010Шепетівський районПoлoнськa
Голозубинецький196021Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Малієвецький196017Кам'янець-ПодільськийНoвoдунaєвeцькa
Михайлівський196015Кам'янець-ПодільськийМaківськa
Новоселицький196044Хмельницький районМиpoлюбнeнськa
Полонський196037Шепетівський районПoлoнськa
Самчиківський196017Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
Сатанівська перлина199622Хмельницький районСaтaнівськa

Ботанічні сади загальнодержавного значення

Назва Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Кам'янець-Подільський ботанічний сад198318Кам'янець-ПодільськийКам'янець-Пoдільська

Природно-заповідний фонд місцевого значення

Заказники

Назва Категорія Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
ВіньковецькийБотанічний199415Хмельницький районВінькoвeцькa
ГайдучиноБотанічний199548Хмельницький районКpaсилівськa
ГлібівськийБотанічний1990144Хмельницький районВінькoвeцькa
ЗалісецькийБотанічний199270Кам'янець-ПодільськийСмoтpицькa
Колонія підсніжникаБотанічний19947Шепетівський районСлaвутськa
Конвалія травневаБотанічний199240Шепетівський районПлужнeнськa
ПершотравневийБотанічний199344Шепетівський районПлужнeнськa
ХутірськийБотанічний199847Шепетівський районУлaшaнівськa
Шундерова дачаБотанічний199623Шепетівський районКpупeцькa
ГолицькийГеологічний19947Шепетівський районІзяслaвськa
АвратинськийГідрологічний198237Хмельницький районВoлoчиськa
БезодняГідрологічний197915Хмельницький районМeджибізькa
БожиковецькийГідрологічний199776Хмельницький районДepaжнянськa
БубнівськийГідрологічний198240Хмельницький районНapкeвицькa
ВеликочернянськийГідрологічний1992332Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
ВишнопільськийГідрологічний199879Хмельницький районСтapooстpoпільськa
ВовчанськийГідрологічний19941630Хмельницький районДepaжнянськa
ВовчанськийГідрологічний19941630Хмельницький районХмeльницькa
ВолицькийГідрологічний199556Хмельницький районКpaсилівськa
ВолицяГідрологічний199765Хмельницький районТeoфіпoльськa
ВоронковецькийГідрологічний199360Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
ГлібівськийГідрологічний1998101Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Гнилий рігГідрологічний2000816Шепетівський районІзяслaвськa
Голубе озероГідрологічний199329Шепетівський районІзяслaвськa
Голубі озераГідрологічний199474Шепетівський районБілoгіpськa
ГрабарківськийГідрологічний1994100Хмельницький районВoлoчиськa
ГрузевицькийГідрологічний1982324Хмельницький районЧopнooстpівськa
ЖенишковецькийГідрологічний198270Хмельницький районВінькoвeцькa
ЗаплавнийГідрологічний199361Хмельницький районВінькoвeцькa
ЗеленийГідрологічний199310Хмельницький районРoзсoшaнськa
ІкопотськийГідрологічний199360Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
КолісецькийГідрологічний199640Хмельницький районТeoфіпoльськa
КупинськийГідрологічний199212Шепетівський районСудилківськa
МанівецькийГідрологічний1993249Хмельницький районАнтонінська
МартинівськийГідрологічний199445Хмельницький районСтapooстpoпільськa
МихельськийГідрологічний1986109Шепетівський районІзяслaвськa
М'якотівськийГідрологічний1998103Шепетівський районПлужнeнськa
РадковецькийГідрологічний199452Хмельницький районГopoдoцькa
СахнівськийГідрологічний199488Шепетівський районСaхнoвeцькa
СохужинецькийГідрологічний199553Шепетівський районСaхнoвeцькa
СтавищанськийГідрологічний1990400Шепетівський районБілoгіpськa
СтарокостянтинівськийГідрологічний1995674Хмельницький районМиpoлюбнeнськa
ТеребіжіГідрологічний199530Шепетівський районІзяслaвськa
Урочище БамГідрологічний199744Хмельницький районСтapoсинявськa
Урочище КатанівкаГідрологічний199512Хмельницький районТeoфіпoльськa
Урочище КлиновецькеГідрологічний20001158Шепетівський районПлужнeнськa
Урочище ОжигівськеГідрологічний19969Хмельницький районВoлoчиськa
Хоморські заплавиГідрологічний1997211Шепетівський районСaхнoвeцькa
ХристосівськийГідрологічний1994147Хмельницький районСтapoсинявськa
ЧорногузівськийГідрологічний199350Хмельницький районТeoфіпoльськa
ШаїнськийГідрологічний1992382Хмельницький районДepaжнянськa
ШандрівськийГідрологічний199428Хмельницький районСaтaнівськa
ШекеринецькийГідрологічний199852Шепетівський районПлужнeнськa
ШпиченськийГідрологічний199655Хмельницький районДepaжнянськa
ЮхимовецькийГідрологічний199345Хмельницький районНapкeвицькa
БобровицькийЕнтомологічний1982143Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
АндронівськийЗагальнозоологічний199655Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
ЛизнявськийЗагальнозоологічний1990422Шепетівський районМихaйлюцькa
ЛютарськийЗагальнозоологічний199436Шепетівський районІзяслaвськa
ПеньківськийЗагальнозоологічний1996124Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
ЧоботарняЗагальнозоологічний1989429Хмельницький районЛeтичівськa
Дарабанське плесоІхтіологічний199432Кам'янець-ПодільськийЖвaнeцькa
Гора над СмотричемЛандшафтний19964Хмельницький районГopoдoцькa
ДанилівськийЛандшафтний1989693Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
ДністровськийЛандшафтний1989480Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Жердянські каньйониЛандшафтний199682Хмельницький районТeoфіпoльськa
ЗіньківськийЛандшафтний199435Хмельницький районЗіньківськa
ЙосиповецькийЛандшафтний1995240Шепетівський районБілoгіpськa
Йосиповецькі краєвидиЛандшафтний1996100Шепетівський районБілoгіpськa
КалюськийЛандшафтний19911832Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
ЛазучинськийЛандшафтний199555Хмельницький районТeoфіпoльськa
Малі та Великі ЛукиЛандшафтний199482Шепетівський районПoлoнськa
МислятинськийЛандшафтний1995276Шепетівський районІзяслaвськa
ТеліженецькийЛандшафтний1997115Хмельницький районСтapoсинявськa
УстилівЛандшафтний1997196Шепетівський районБepeздівськa
Бубнівський лісЛісовий1996130Хмельницький районНapкeвицькa
ДавидковецькийЛісовий1994506Хмельницький районХмeльницькa
ДорогощаЛісовий199879Шепетівський районНeтішинськa
Дубовий гайЛісовий199319Шепетівський районНeтішинськa
ЄвелінаЛісовий1998320Хмельницький районЯpмoлинeцькa
ЗайчикиЛісовий1992110Хмельницький районВoлoчиськa
ЗападинськийЛісовий199430Хмельницький районКpaсилівськa
ЗаслучненськийЛісовий199727Хмельницький районЗaслучнeнськa
КалинівськийЛісовий199466Хмельницький районСтapooстpoпільськa
КрасилівськийЛісовий199085Хмельницький районЩибopівськa
МацевицькийЛісовий199441Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
НовиківськийЛісовий2001301Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
ОсташкиЛісовий1994222Хмельницький районХмeльницькa
ПідгірнянськийЛісовий199438Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
ПралісЛісовий199840Шепетівський районНeтішинськa
Рахнівецький лісЛісовий1990676Кам'янець-ПодільськийМaківськa
СоколівщинаЛісовий1998218Хмельницький районЯpмoлинeцькa
Сосновий бірЛісовий199321Шепетівський районКpупeцькa
Трибухівський лісЛісовий1990120Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Урочище БалкиЛісовий199313Хмельницький районВінькoвeцькa
Урочище ПіддубнеЛісовий199716Хмельницький районВінькoвeцькa
ЧернянськийЛісовий1994103Хмельницький районСтapooстpoпільськa
Чорний лісЛісовий1990193Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Чорний лісЛісовий1998289Хмельницький районЯpмoлинeцькa
ВеликоберезнянськийОрнітологічний1993500Шепетівський районПoлoнськa
КузьминськийОрнітологічний1996918Хмельницький районЩибopівськa
ЛевадаОрнітологічний200135Хмельницький районЛeтичівськa
МиколаївськийОрнітологічний199345Хмельницький районСтapoсинявськa
ПлужнянськийОрнітологічний19921Шепетівський районПлужнeнськa
ТарасівськийОрнітологічний19925Хмельницький районСaтaнівськa
ЧервоноцвітськийОрнітологічний199236Шепетівський районМихaйлюцькa
ЩедрівськийОрнітологічний19861150Хмельницький районЛeтичівськa
ЩедрівськийОрнітологічний19861150Хмельницький районМeджибізькa
ЯрославськийОрнітологічний1994990Хмельницький районМeджибізькa

Пам'ятки природи

Назва Категорія Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Алея бука європейськогоБотанічна19821Хмельницький районАнтонінська
Алея горіха грецькогоБотанічна19823Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Алея каштана і бука європейськогоБотанічна19691Хмельницький районЛісoвoгpинівeцькa
Алея каштана кінськогоБотанічна19891Хмельницький районТeoфіпoльськa
БерекаБотанічна1982Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
БерекаБотанічна1970Хмельницький районВінькoвeцькa
Берека звичайнаБотанічна1993Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Берека лікарськаБотанічна1996Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Берека лікарськаБотанічна1993Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Біогрупа деревБотанічна19931Хмельницький районМиpoлюбнeнськa
Біогрупа екзотичних деревБотанічна19691Хмельницький районРoзсoшaнськa
Бук європейськийБотанічна19913Хмельницький районАнтонінська
Бук європейськийБотанічна19921Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
Бук червонийБотанічна1969Хмельницький районХмeльницькa
Бук червонийБотанічна1977Хмельницький районХмeльницькa
Букові дереваБотанічна1991Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
ВигорнеБотанічна19704Шепетівський районБілoгіpськa
Віковий букБотанічна1992Шепетівський районПлужнeнськa
Вікові дереваБотанічна19925Хмельницький районТeoфіпoльськa
Віковічні дереваБотанічна19958Хмельницький районТeoфіпoльськa
Віковічні дереваБотанічна19944Хмельницький районТeoфіпoльськa
Волосовецька дачаБотанічна197023Хмельницький районМeджибізькa
Голицька дачаБотанічна19723Шепетівський районУлaшaнівськa
Горіх чорнийБотанічна1977Хмельницький районХмeльницькa
Городоцька дачаБотанічна1977Хмельницький районГopoдoцькa
Городоцька дачаБотанічна1977Хмельницький районГopoдoцькa
Група вікових деревБотанічна19842Хмельницький районГopoдoцькa
Група віковічних деревБотанічна19944Хмельницький районТeoфіпoльськa
Група віковічних деревБотанічна19956Хмельницький районТeoфіпoльськa
Група віковічних деревБотанічна19943Хмельницький районТeoфіпoльськa
Два дуба черешчатихБотанічна1991Хмельницький районГopoдoцькa
ДзвінкиБотанічна19703Шепетівський районБілoгіpськa
Дуб 130 роківБотанічна1993Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Дуб звичайнийБотанічна1996Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Дуб звичайнийБотанічна1970Кам'янець-ПодільськийМaківськa
Дуб звичайнийБотанічна1970Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Дуб звичайнийБотанічна1970Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Дуб звичайнийБотанічна1970Хмельницький районВінькoвeцькa
Дуб звичайнийБотанічна1982Хмельницький районМeджибізькa
Дуб звичайнийБотанічна1970Хмельницький районРoзсoшaнськa
Дуб звичайнийБотанічна1970Шепетівський районІзяслaвськa
Дуб звичайнийБотанічна1970Шепетівський районУлaшaнівськa
Дуб черешчатийБотанічна1996Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Дуб черешчатийБотанічна1996Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Дуб черешчатийБотанічна198613Хмельницький районСтapooстpoпільськa
Дуб черешчатийБотанічна198612Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
Дуб черешчатийБотанічна198641Шепетівський районІзяслaвськa
Дуб черешчатийБотанічна19869Шепетівський районШeпeтівськa
Дуби велетніБотанічна19961Шепетівський районМихaйлюцькa
Дуби черешчаті №2,3Ботанічна1970Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
ДубинкаБотанічна19908Шепетівський районПoнінківськa
Дубове насадженняБотанічна19915Шепетівський районБepeздівськa
Екзотичні дереваБотанічна1989Хмельницький районТeoфіпoльськa
Каштан кінськийБотанічна1982Хмельницький районВінькoвeцькa
Каштан кінськийБотанічна1972Хмельницький районНapкeвицькa
Каштан кінськийБотанічна1972Шепетівський районСaхнoвeцькa
Каштанова алеяБотанічна19771Хмельницький районХмeльницькa
Климентовецька дачаБотанічна19701Шепетівський районСудилківськa
КурганБотанічна19952Шепетівський районБepeздівськa
Липа європейськаБотанічна1972Хмельницький районНapкeвицькa
Липа звичайнаБотанічна1977Хмельницький районХмeльницькa
Липа манчжурськаБотанічна1972Хмельницький районНapкeвицькa
Липа серцелистаБотанічна1982Хмельницький районВінькoвeцькa
Липова 4-х рядна алеяБотанічна198210Хмельницький районЛeтичівськa
Липова алеяБотанічна19701Хмельницький районСтapoсинявськa
Липова алеяБотанічна199320Шепетівський районЛeнкoвeцькa
Михельська дача ІБотанічна19709Шепетівський районІзяслaвськa
Михельська дача ІІБотанічна19703Шепетівський районІзяслaвськa
Модрина європейськаБотанічна1998Хмельницький районЛeтичівськa
Морозівська дачаБотанічна19756Кам'янець-ПодільськийНoвoдунaєвeцькa
Підсніжник звичайнийБотанічна19941Шепетівський районУлaшaнівськa
Плужнянська дачаБотанічна19701Шепетівський районПлужнeнськa
Сосна чорнаБотанічна1993Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Сосна чорнаБотанічна1993Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Софора японськаБотанічна1993Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Старий ясенБотанічна1994Хмельницький районЛeтичівськa
Туя пірамідальнаБотанічна1992Хмельницький районВoлoчиськa
Тюльпанове деревоБотанічна1991Хмельницький районРoзсoшaнськa
Урочище БаглаїБотанічна19821Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
Урочище Баймаки-ІБотанічна19691Хмельницький районЩибopівськa
Урочище Баймаки-ІІБотанічна1969Хмельницький районЩибopівськa
Урочище Вербівці ІБотанічна19701Шепетівський районЛeнкoвeцькa
Урочище Вербівці ІІБотанічна19701Шепетівський районЛeнкoвeцькa
Урочище Вербівці ІІІБотанічна19701Шепетівський районЛeнкoвeцькa
Урочище ВолицяБотанічна1982Хмельницький районКpaсилівськa
Урочище Гайдучино-ІБотанічна19691Хмельницький районКpaсилівськa
Урочище Гайдучино-ІІБотанічна19693Хмельницький районКpaсилівськa
Урочище КачановеБотанічна199433Хмельницький районСaтaнівськa
Урочище КучманівкаБотанічна19822Хмельницький районАнтонінська
Урочище Липник ІБотанічна19691Хмельницький районКpaсилівськa
Урочище Липник ІІБотанічна1982Хмельницький районКpaсилівськa
Урочище Липник ІІІБотанічна19821Хмельницький районКpaсилівськa
Урочище НовикиБотанічна19691Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
Урочище РудаБотанічна19821Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
Урочище СтупенціБотанічна198633Кам'янець-ПодільськийМaківськa
Урочище ТростянецьБотанічна19703Шепетівський районГpицівськa
Урочище ШмиркиБотанічна19702Хмельницький районКpaсилівськa
Ялина колючаБотанічна1972Хмельницький районНapкeвицькa
Валуни льодовикового періодуГеологічна198225Шепетівський районІзяслaвськa
Вапняк-ракушнякГеологічна19822Шепетівський районГpицівськa
Виходи гранато-біотових гранітівГеологічна19824Хмельницький районСтapooстpoпільськa
Виходи пегматитів СкеліГеологічна19821Хмельницький районСтapooстpoпільськa
Виходи травертинівГеологічна19825Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Відслонення верхньої крейдиГеологічна19825Шепетівський районБілoгіpськa
Відслонення гранітівГеологічна19821Хмельницький районЛeтичівськa
Гранітні відслоненняГеологічна19822Хмельницький районСтapoсинявськa
Дарабанський мисГеологічна200021Кам'янець-ПодільськийЖвaнeцькa
Зразок чорнокітових гранітівГеологічна1982Хмельницький районМeджибізькa
Кордієрито-гранатові гранітиГеологічна19821Шепетівський районПoлoнськa
Мезозой крейдяного періодуГеологічна19825Шепетівський районБілoгіpськa
Пегматидна жилаГеологічна19825Шепетівський районСудилківськa
Розріз джурджівських відкладівГеологічна19823Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Розріз зіньківських шарівГеологічна19823Хмельницький районЗіньківськa
Розріз калюських відкладівГеологічна19825Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Розріз калюських горизонтівГеологічна19823Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Розріз канилівської свитиГеологічна19822Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Розріз карповської свитиГеологічна19822Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Розріз магматидів і гнейсівГеологічна19821Шепетівський районШeпeтівськa
Розріз нагорнянської свитиГеологічна19823Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Розріз нагорнянської та канилівської свитиГеологічна19823Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Розріз тортонського ярусуГеологічна19825Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Скелі-виходи пегматитівГеологічна19821Хмельницький районСтapooстpoпільськa
Сокілицький розріз канилівської серії верхнього декембріюГеологічна19822Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Судилківські гранітиГеологічна19823Шепетівський районСудилківськa
Хоморські гранітиГеологічна19951Шепетівський районГpицівськa
Витік ріки УткаГідрологічна199320Шепетівський районУлaшaнівськa
Міліцейський ставГідрологічна199619Хмельницький районГopoдoцькa
Подільські криниціГідрологічна19927Хмельницький районЛeтичівськa
Свята криницяГідрологічна19921Шепетівський районУлaшaнівськa
Сірчано-водневе джерелоГідрологічна19821Хмельницький районВійтoвeцькa
Три дубиГідрологічна19981Шепетівський районУлaшaнівськa
Чиста криничкаГідрологічна19917Хмельницький районДepaжнянськa
Бахматовецька колонія сірої чапліЗоологічна19865Хмельницький районХмeльницькa
ПлужнянськаЗоологічна199418Шепетівський районПлужнeнськa
Чарівська дачаЗоологічна199042Хмельницький районСтapoсинявськa
Адамців гайКомплексна199519Шепетівський районПoлoнськa
Богданів гайокКомплексна19958Шепетівський районПoлoнськa
ВенеціяКомплексна199314Хмельницький районМиpoлюбнeнськa
Гірчуків гайокКомплексна19954Шепетівський районПoлoнськa
ЖердяКомплексна198920Хмельницький районТeoфіпoльськa
ЗавадськеКомплексна20015Шепетівський районПoнінківськa
Калюсецька гораКомплексна199715Хмельницький районВінькoвeцькa
ЛевківськаКомплексна199552Хмельницький районСтapooстpoпільськa
Лісок ГромадськийКомплексна199513Шепетівський районПoлoнськa
МиролюбинськаКомплексна199591Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
ПечиводськаКомплексна19955Шепетівський районБepeздівськa
РешнівецькаКомплексна199466Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
СеверинКомплексна199741Хмельницький районСтapooстpoпільськa
Сковородецькі краєвидиКомплексна199482Хмельницький районМиpoлюбнeнськa
СтецьківськаКомплексна1995108Хмельницький районСтapoкoстянтинівськa
Урочище ЖолобиКомплексна1995156Шепетівський районІзяслaвськa

Парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва

Назва Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Білецький199310Шепетівський районПoлoнськa
Вербківський19945Хмельницький районЯpмoлинeцькa
Виноградівський19697Хмельницький районРoзсoшaнськa
Ганнопільський196924Шепетівський районГaннoпільськa
Говорівський196910Хмельницький районВінькoвeцькa
Голосківський197213Кам'янець-ПодільськийГумeнeцькa
Дендропарк Поділля196931Хмельницький районХмeльницькa
Загінецький19955Хмельницький районДepaжнянськa
Кам'янець-Подільський197013Кам'янець-ПодільськийКам'янець-Пoдільська
Корчунецький19936Хмельницький районРoзсoшaнськa
Кривинський196931Шепетівський районНeтішинськa
Куявський196928Хмельницький районЯpмoлинeцькa
Летичівський19981Хмельницький районЛeтичівськa
Лизнівський ліс1977114Хмельницький районХмeльницькa
Лісогринівецький1977110Хмельницький районЛісoвoгpинівeцькa
Лугівський19938Хмельницький районРoзсoшaнськa
Маківський19693Кам'янець-ПодільськийМaківськa
Миньковецький19693Кам'янець-ПодільськийДунaєвeцькa
Отроківський20001Кам'янець-ПодільськийНoвoушицькa
Парк ім.500 річчя Хмельницького1975140Хмельницький районХмeльницькa
Парк ім.Мацишина197712Хмельницький районХмeльницькa
Плужнянський199317Шепетівський районПлужнeнськa
Райковецький19916Хмельницький районГвapдійськa
Скаржинецький19692Хмельницький районРoзсoшaнськa
Сквер ім. Т.Г. Шевченка2001Хмельницький районХмeльницькa
Славутський19697Шепетівський районСлaвутськa
Шарівський199413Хмельницький районЯpмoлинeцькa
Шелехівський19901Хмельницький районДepaжнянськa

Зоологічні парки

Назва Рік
сворення
Загальна
площа (га)
Район Територіальна
громада
Кам'янець-Подільський зоологічний парк19982Кам'янець-ПодільськийКам'янець-Пoдільська
Переглядів: